Новини
Кримінал

На Хмельниччині керівники приватних структур привласнили 2,3 мільйона бюджетних коштів

Фахівцями відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДПС у Хмельницькій області в ході проведення аналітичних  досліджень фінансово-господарської діяльності одного з державних підприємств виявлено факти завищення підрядниками вартості робіт та матеріалів під час ремонту об’єктів, які знаходяться в нього на утримані.

Податківцями за даним напрямком досліджено діяльність двох приватних підприємств, які протягом 2019-2020 років здійснювали свою господарську діяльність за рахунок бюджетних коштів, де замовником робіт (послуг) було державне підприємство. Встановлено, що під час проведення капітальних ремонтів об’єктів державної власності (військових казарм на території Хмельницького району) посадові особи даних приватних структур внесли недостовірні дані до актів виконаних робіт стосовно збільшення витрат, завдавши збитки державному бюджету на 2,3 мільйона гривень.

Матеріали досліджень передано до правоохоронних органів, за вказаними фактами відкрито кримінальні провадження за ст.191 ч.3 та ст.410 ч.3 Кримінального кодексу України.

За інформацією ГУ ДПС у Хмельницькій області

Автор: Адміністратор сайту

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook