Новини
Події

Найбільша українська ІТ-компанія шукатиме таланти у Хмельницькому

Поговорити про розробку програмного забезпечення, управління ІТ-проєктами, тренди автоматизації, історії з життя програмістів та не тільки – 4 вересня об 11:30 хмельницьких ІТ-фахівців запрошують на першу живу зустріч про ІТ від найбільшої української ІТ-компанії, SoftServe.  

На заході хмельницькі розробники зможуть:  

  • Наживо протестити демо-розробки та R&D-проєкти  
  • Послухати лекцію про освітні можливості та нову платформу професійного розвитку. 
  • Дізнатися про синтетичні дані, ігри для машин, 3D і чому робота в R&D близька до геймдева 
  • Поговорити про те, що таке якість продукту, розібратися з основною термінологією та познайомитися з напрямками тестування 
  • Проконсультуватися з рекрутером щодо кар’єри та за бажанням пройти технічне інтерв’ю  
  • Поспілкуватися з однодумцями та поділитися своїми історіями віддаленої роботи  

Хмельницький став четвертим містом Road Show компанії SoftServe, що об’єднує понад 10 тисяч спеціалістів, серед яких – і хмельницькі ІТ-фахівці. Про віддалену роботу та плани розширення SoftServe у Хмельницькому – поговоримо на зустрічі.  

Дата та час: 4 вересня, 11:30  

Де: Молодіжний парк 

Захід відбувається за попередньою реєстрацією за посиланням.  

Про компанію:  SoftServe – найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить до переліку найбільших сервісних ІТ-компаній України. Близько 10 000 співробітників працюють у 38 офісах, що розміщені від Сан-Франциско до Сінгапуру. Головні офіси компанії розташовані у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії знаходяться у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце та Варшаві (Польща). 

Компанія працює над понад 1200 активними про’ктами для клієнтів у країнах Північної Америки, ЄС, та Азії. Клієнтами SoftServe є такі компанії як IBM, Cisco, Panasonic, Cloudera, Henry Schein, Spillman Technologies та ін. SoftServe є партнером Google Cloud Platform, Amazon Web Services, Microsoft Azure та інших великих технологічних компаній.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook