Новини
Спорт

Легкоатлетки з України знову тріумфують, цього разу в Європі

Спортсменки з Хмельниччини, зірки легкої атлетики, після успішних виступів на олімпійських аренах в столиці Японії, знову радують своїх вболівальників та дивують суперників, новими перемогами літнього сезону дві тисячі двадцять першого року, на міжнародних турнірах.

Як повідомляє сайт Мета спорт, сьомого вересня, одночасно, дві наші легкоатлетки, котрі вийшли у великий спорт із Хмельниччини, піднялися на найвищі сходинки п’єдесталу пошани на двох спортивних подіях європейського рівня.

Тріумф подолянок в Європі, де та як все відбувалось

Розпочнемо з українки, зі звучним прізвищем Бех-Романчук, котра цими днями взяла участь та перемогла в престижних легкоатлетичних змаганнях Meeting Internazionale Citta’ di Padova, котрі відбулися в рамках європейського туру в італійському місті Падуя. Маринина дисципліна – це стрибки в довжину, з нею вона впоралася на відмінно, перетнувши поділку в шість метрів сімдесят сантиметрів. Друге й третє місця посіли представниці Білорусі та Сербії, відповідно.

Цього ж дня, в польському місті Хожува, на щорічному Меморіалі в честь Сколімовської Каміли, котрий незмінно проводиться з дві тисячі дев’ятого року, наша землячка з Нетішина, котра зараз представляє Донецьку область, Ткачук Вікторія здобула перемогу в забігу на чотириста метрів з перепонами. Третє місце, теж, за Україною, його посіла представниця Дніпра, Рижикова Анна. Це були перші змагання, де дівчата виступали разом і Вікторія перемогла.

Спортсменки не збираються відпочивати, їх плани на найближче майбутнє

Дівчата не мають наміру робити перерву та відпочивати на лаврах, не на часі відпустки, доки дозволяє послаблення карантину – тільки вперед до нових перемог. З їх слів, випливає, що спортсменки-землячки обов’язково візьмуть участь в фінальних змаганнях міжнародного турніру, з гучною назвою Діамантова ліга, котрі пройдуть восьмого та дев’ятого вересня, в швейцарському місті Цюрих. Що ж, щиро побажаємо їм успіхів та яскравих перемог на цих та інших змаганнях.

Автор: Адміністратор сайту

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook