На Хмельницькій АЕС відзначили День фізкультури та спорту | Поділля News
Новини
Спорт

На Хмельницькій АЕС відзначили День фізкультури та спорту

Понад сотня працівників Хмельницької АЕС, професійних спортсменів та любителів спорту, вихованців спортивної школи та спортивних клубів Нетішина, взяли участь у традиційному легкоатлетичному пробігу від Хмельницької АЕС до міського парку, приуроченому до Дня фізкультури та спорту. Кожен, хто подолав дистанцію, отримав медаль фінішера.

Серед заходів СК “Енергетик”, які відбулися з нагоди цього спортивного свята, – турніри з бадмінтону, більярду, настільного тенісу, шашок. Активну участь у змаганнях взяли працівники ХАЕС, але не лише як спортсмени, а й як наставники. Зокрема, в парному розряді з настільного тенісу, сильніші гравці змагалися разом із юними спортсменами, додаючи їм впевненості та демонструючи високий рівень майстерності.

Олімпійський спортивний тиждень у Нетішині завершився Кубком міста з армспорту, де змагалися чоловіки у чотирьох вагових категоріях: до 70 кг, до 80 кг, до 90 кг і вище 90 кг. Більшість його учасників – працівники Хмельницької АЕС. У чотирьох вагових категоріях перемогу здобули найсильніші.

З нагоди Дня фізкультури та спорту отримали відзнаки тренери, спортсмени, інструктори та вчителі. Найкращим спортсменам-атомникам та жителям міста Нетішин вручили відзнаку «Лицар спорту».

За інформацією ІЦ ВП Хмельницька АЕС

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook