Новини
Дозвілля

100% чорні знижки на Чорну п’ятницю: шалена акція від Мережі Ланет

24 листопада 2021 року лідер гігабітного Інтернету та провайдер кабельного телебачення Мережа Ланет до Чорної п’ятниці запустив нову акцію «Чорні знижки». У рамках акції користувачі можуть виграти на офіційних сторінках провайдера у соцмережах знижки на тарифи — від 10 до 100%! Пропозиція діє для нових абонентів, а також для тих, хто вже користується послугами провайдера.

23 листопада 2021 року на офіційних сторінках соцмереж лідера гігабітного Інтернету Мережа Ланет стартували розіграші акційних тарифів до цьогорічної Чорної п’ятниці. У конкурсах на Facebook та Instagram-сторінках провайдера можуть брати участь ті, що не встигли ще підключитись до Мережі Ланет, а також активні абоненти.

Розіграші знижок відбуватимуться в 2 етапи: 29 листопада та 6 грудня. Загалом провайдер розіграє у соцмережах 800 акційних пакетів:

  • 80 людей виграють 100% знижку на 10 місяців;
  • 320 людей50% знижку на 5 місяців;
  • 400 людей10% знижку на 22 місяці послуг Мережі Ланет.

Така акція діє по всій території покриття Мережі Ланет. У кожному регіоні під акцію підпадає один із наявних тарифів, який включає Інтернет та телебачення. У Володимир-Волинському, Червонограді, Івано-Франківську та Кам’янці-Подільському — це «LUX». У Калуші та Сєвєродонецьку — «M+». А для населених пунктів Хмельницької, Рівненської, Івано-Франківської, Волинської та Вінницької областей знижки розігруються на тариф «XL+»

Акція діє з 23 листопада до 6 грудня 2021 року. Тариф за знижками доступний для підключення лише переможцям розіграшів у соцмережах провайдера.

Детальна інформація про акцію та умови участі на офіційному сайті Мережі Ланет: https://www.lanet.ua/kalush/ML/

Мережа Ланет входить у ТОП-3 операторів кабельного телебачення та ТОП-7 інтернет-провайдерів України. Є лідером гігабітного Інтернету та обслуговує понад 250 000 абонентів телекомунікаційних послуг у 8 областях України.

Автор: Адміністратор сайту

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook