Новини
Бізнес

«Миколай на Континенті» мандрував західними областями України

Напередодні новорічно-різдвяних свят Компанія «Контінентал Фармерз Груп» докладає зусиль, щоб потішити дітей на території своєї присутності солодкими пакунками. Уже традиційний для аграріїв проєкт «Миколай на Континенті» і цього року подарував радість малечі в західних регіонах.

Охопила ініціатива понад 300 населених пунктів та 42 тисяч діток. Проєкт є одним із наймасштабніших у році, його бюджет становить понад 1,5 мільйона гривень.

Напередодні свята наші регіональні представники перетворюються на помічників святого Миколая — саме вони допомагають доставляти набори гостинців у дитячі садочки і школи. На цей проєкт ми чекаємо ледь не весь рік, адже надзвичайно приємно бути причетними до цього світлого свята та робити щасливішими тисячі дітей. Ми ретельно добираємо дизайн упаковки, укомплектовуємо пакунки. Цьогоріч приблизно 14 тонн солодощів відправилось у п’ять областей Західної України, де Компанія “Контінентал” обробляє землі, – поділилась координаторка проєкту, провідна менеджерка соціально-інвестиційного відділу Компанії «Контінентал» Наталія Мельник.

Компанія продовжує тримати вектор на реалізацію соціальних ініціатив, зокрема у сферах спорту, інфраструктури, духовності, медицини та культури. Впродовж 11 місяців цього року «Контінентал» спрямував на їхнє втілення понад 26 млн грн.

Влада Брикса

Автор: Адміністратор сайту

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook