Новини
Офіційно

Нового директора обласної стоматполіклініки шукають у Хмельницькому

Конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Хмельницька обласна стоматологічна поліклініка» Хмельницької обласної ради оголошено сьогодні, 23 грудня, відповідно до розпорядження голови облради.

Також до відома громадських організацій у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності в облраді доводять наступну інформацію:

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 637 «Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», галузеві професійні спілки, громадські об’єднання у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності подають по чотири кандидатури органу управління, який визначає представників до складу конкурсної комісії з таких кандидатур та/або з переліку незалежних експертів у сфері охорони здоров’я у кількості, рівній кількості представників органу управління.

Також у повідомленні зазначено, що громадські організації у сфері охорони та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності мають бути зареєстровані  не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу.

Прийом пропозицій щодо кандидатів для включення до складу конкурсної комісії та документів, що посвідчують реєстрацію таких організацій здійснюється до 12 січня 2022 року до 16.00. за адресою м. Хмельницький, майдан Незалежності, буд. 2, каб. 241, тел.:65-62-32, електронна адреса: personal@km-oblrada.gov.ua

За інформацією пресслужби Хмельницької обласної ради

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook