Новини
Суспільство

Гвардійці у Кам’янці знайшли та повернули власниці загублену обручку

Протягом вихідних та святкових днів, що минули, нацгвардійці військової частини 3053 продовжували нести службу з охорони громадського порядку у містах Хмельницький та Кам’янець-Подільський, забезпечуючи безпеку та спокій громадян.

У цей період мали місце попередження патрульними нарядами кількох кримінальних та низки адміністративних правопорушень.
Однак, не обійшлося у свята й без приємностей. Завдяки оперативним та професійним діям гвардійського патруля, одна з мешканок Кам’янця-Подільського отримала назад свою дорогоцінну річ – загублену обручку.

Цей випадок жінка вважає справжнім Різдвяним подарунком.
А сталося це так: в один з Різдвяних вечорів на планшет гвардійського автопатруля надійшло повідомлення про те, що громадянка просить про допомогу у пошуку дуже важливої та коштовної для неї речі – золотої обручки, яку вона загубила кількома годинами раніше на вулиці.

Прибувши на вказане місце, де, орієнтовно, кам’янчанка могла загубити коштовність, гвардійський наряд одразу приступив до пошуків та невдовзі, за допомогою металошукача, вдалося знайти загублене.

Жінка, котра так швидко отримала назад свою коштовність, щиру подякувала гвардійцям, оскільки, як стверджує, самотужки ніяк не змогла б цього зробити, а річ для неї є надзвичайно важливою та дорогою. І вважає це справжнім дивом – за таких складних зимових погодних умов, на велелюдній міській вулиці знайти таку маленьку, але дорогоцінну для неї річ.

Тож дива трапляються, а іноді – й з допомогою нацгвардійців! – зазначають у пресслужбі в/ч 3053 Нацгвардії України.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook