Новини
Бізнес

«Контінентал» розпочав виробничий сезон

У «Контінентал Фармерз Груп» стартував сезон польових робіт 2022 року. Компанія проводить підживлення озимих культур азотними добривами – нині вже оброблено 20% посівів.

Нагадаємо, у структурі озимих найбільшу частку займає пшениця — 40,1 тис. га. Під озимий ріпак «Контінентал» відвів 35,3 тис. га, під озимий ячмінь – 11,4 тис. га. Загалом під урожай-2022 «Контінентал» засіяв озимими культурами 87 тис. га.

Ми отримали сходи на усіх площах, які були відведені під озимі. В зиму вони “зайшли” у доброму стані. Перезимували добре – зараз наші озимі у відмінному стані. Найближчим часом підживимо їх та внесемо засоби захисту. Завдяки підтримці з боку акціонера – SALIC – “Контінентал” повністю готовий до нового виробничого сезону, а саму підготовку ми провели з випередженням планів. Заздалегідь придбали 50,3 тис. тонн мінеральних добрив на суму понад 42 млн дол., понад 90% запасів уже перебувають на складах Компанії, – зазначив операційний директор «Контінентал Фармерз Груп» Віталій Ставнічук.

Також він додав, що техніка, яка буде задіяна у весняних польових роботах, – розкидачі, сівалки та ґрунтообробні агрегати (борони, культиватори) також повністю готова. Триває постачання засобів захисту рослин за планом.

Головне фото: Максим Мармура

Автор: Адміністратор сайту

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook