Новини
Суспільство

Мешканці Хмельниччини можуть вступити в ІТ-армію та долучитися до кіберфронту

Мешканці Хмельниччини, які не можуть взяти в руки зброю, але володіють навичками програмування, можуть вступити до ІТ-армії та долучитися до кіберфронту.

Звернення до програмістів поширили на Фейсбук-сторінці порталу “ДІЯ”.

Якщо ви маєте здібності в цифровій сфері: розробники, кіберспеціалісти, дизайнери, копірайтери, маркетологи, таргетологи тощо – долучайтеся до Telegram-каналу IT ARMY of Ukraine.

Усі оперативні завдання будемо викладати саме там. Перші завдання для кіберфахівців вже там,йдеться у повідомленні.

У Службі безпеки України також звернулися до усіх, хто хоче принести користь у боротьбі з ворогом:

Допомагайте українським кіберам зламувати ресурси окупантів! За минулі дні ми отримали багато корисної інформації про переміщення ворога та його ДРГ. Завдяки вам чимало окупантів було знищено!А від сьогодні у чат-боті https://t.me/stop_russian_war_bot з’явилася нова функція – для боротьби на кіберфронті. Якщо ви помітили будь-які вразливі точки у кіберзахисті російських об’єктів (баги, бекдори, входи, логіни та паролі) – обов’язково повідомляйте про них чат-боту. Це можуть бути вразливості в електронній пошті, вебсайтах, онлайн-банкінгу, системах управління, комп`ютерних мережах, центрах сертифікації, ключах, месенджерах, соцмережах.Українські кіберфахівці використають цю інформацію, щоб боротися з окупантом!Функція передачі таких даних доступна у розділі чат-боту «Кіберфронт». Зупинимо російські війська разом – на нашій землі і в нашому кіберпросторі!

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook