Новини
Суспільство

Представники Норвезького Червоного Хреста відвідали Хмельниччину

Сьогодні, 19 травня, у Кам’янці-Подільському та Хмельницькому з робочим візитом побували генеральний секретар Норвезького Червоного Хреста Бернт Апеланд та керівник міжнародних програм Йорген Халдорсен.

Під час відвідин Кам’янця-Подільського представники Норвезького Червоного Хреста ознайомилися з реалізацією проєктів, ініційованих в Україні Норвезьким Червоним Хрестом після повномасштабного вторгнення російських військ. Зокрема, йдеться про  роботу мобільних медико-психологічних бригад, що працюють у різних містах Хмельниччини, надаючи допомогу внутрішньо переміщеним особам, котрі вимушено переїхали на територію Хмельницької області.

Мобільні медико-психологічні бригади, за роботою яких спостерігали гості з Норвегії, у Кам’янці-Подільському працювали у гуртожитках Подільського центру професійно-технічної освіти та Подільського державного університету.

Бернт Апеланд та Йорген Халдорсен також відвідали майстер-клас з надання першої медичної допомоги, який проходив в медичному коледжі.

Після ознайомлення з роботою мобільних бригад, представники Червоного Хреста зустрілися з міським головою Кам’янця-Подільського Михайлом Посітком, який привітав ініціативу, що наразі реалізується в місті.

У планах Норвезького Червоного Хреста – організувати роботу таких бригад на території всієї Хмельницької області.  

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook