Новини
Суспільство

Зі Славути на Київщину відправили мобільний ЦНАП

Селище Бородянка на Київщині, яке зазнало нищівних руйнувань внаслідок російських обстрілів та бомбардувань, отримало допомогу від Славути. Місто передало в оренду на пів року спеціалізований вантажний фургон, який використовуватимуть у Бородянці як мобільний ЦНАП для надання адміністративних послуг мешканцям селища.

Мобільний ЦНАП у Славуті з’явився одним з перших в Україні – ще наприкінці листопада 2017 року. На той момент спеціальне авто, облаштоване місцями для адміністраторів та відвідувачів, мало надавати 80 послуг у форматі «єдиного вікна» мешканцям Славутчини.  ЦНАП на колесах зручний тим, що може дістатися віддалених куточків громади, відтак її мешканцям не потрібно їхати до райцентрів або великих міст, аби отримати необхідні їм послуги.

У Бородянці, яка однією з перших відчула на собі наслідки російської агресії, наразі зруйновано дві третини будинків, об’єкти інфраструктури та адмінбудівлі. До складу територіальної громади входить 30 сіл та один хутір, відстань між якими – від 5 до 19 кілометрів. Тож мобільний ЦНАП там вкрай необхідний.

Передавала мобільний ЦНАП Бородянській селищній громаді, очільник якої Георгій Єрко звернувся з відповідним запитом до влади Славути, делегація на чолі з міським головою Василем Сидором. Крім надання спеціалізованого автомобіля FORD Transit, славутські фахівці готові поділитися з колегами набутим досвідом роботи, аби мешканці Бородянської громади якнайшвидше почали отримувати необхідні їм адміністративні послуги.

Передали мобільний ЦНАП у Бородянку вчора, 22 червня. За словами керівниці місцевого Центру надання адміністративних послуг Світлани През, він одразу почне надавати послуги мешканцям громади, повідомили у пресслужбі Славутського міськвиконкому.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook