На Хмельниччині тривають ремонти автошляхів
Дякуючи українським захисникам працівники Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області мають можливість (хоч і не тією мірою, якою планували) продовжувати ремонти доріг державного та регіонального значення.
Подякувавши українським військовим, у САД коротко повідомили про роботи, які наразі тривають на дорогах Хмельницької області:
Дорожники Хмельниччини тримають свій фронт – працюємо в штатному режимі: ліквідовуємо аварійну ямковість, поновлюємо горизонтальну дорожню розмітку на пішохідних переходах.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/06/remonty-dorig-01.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/06/remonty-dorig-02.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/06/remonty-dorig-03.jpg)
Також водіям, зважаючи на погоду, яка вже кілька днів на Хмельниччині спекотна, порадили за можливості планувати час поїздки, мати при собі питну воду, провітрювати авто перед подорожжю.
Нагадали і про цілодобову «Гарячу лінію» Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області, куди можна звернутися у випадку форс-мажорних ситуацій на дорогах області:
- +380382783253
- +380382783259
- +380382789909
- +380673844030
Стокове зображення від Depositphotos
Автор: Тетяна НовакВсі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook