Новини
Дозвілля

Понад 35 тисяч квітів висадили у Хмельницькому (ФОТО)

Понад 35 тисяч квітів, понад сотню ваз з квітами, понад тисячу квадратних метрів квітників та понад дві з половиною тисячі “квадратів” газонів висадили, встановили та облаштували у Хмельницькому комунальники. Все це зробили протягом першого півріччя поточного року.

Наприкінці весни – на початку літа лише клумби біля входу в парк ім. М. Чекмана у Хмельницькому тішили різнобарв’ям висаджених там квітів. Центр міста чекав своєї черги. І дочекався. Наразі на алеї фонтанів біля кінотеатру ім. Т. Шевченка квітують та тішать око близько десятка клумб, кожна з яких має свій колір та стиль.

Працівники комунального підприємства по зеленому будівництву і благоустрою міста добре попрацювали, тож тепер хмельничани та гості міста відпочивають у квітучому затишку.

За перше півріччя 2022 року в місті висадили 35 443 квітів, встановили 115 квітучих ваз, облаштували 1235 квадратних метрів квітників та 2 511 квадратних метрів газонів. Зокрема, біля транспортної розв’язки на вулиці Кам’янецькій, на вулиці Героїв Маріуполя, в парку ім. І. Франка та інших куточках Хмельницького, повідомляє 24.km.ua.

Також комунальники прибирають парки, сквери та території біля пам’ятників. Загалом опікуються 37,4 га площ.

Дбають також про території поблизу водойм – наводять лад на 21,3 га прибережних смуг річок та ставків міста. Це, зокрема, ставок в мікрорайоні Озерна, прибережні смуги річок Південний Буг, Кудрянка. Крім того, проводять обрізку аварійних та сухостійних дерев, займаються утриманням фонтанів та громадських вбиралень у парку ім. І Франка та сквері ім. Т. Шевченка.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook