Неподалік Хмельницького у ДТП травмувалася дитина
Дорожньо-транспортна пригода сталася на виїзді з Хмельницького, поблизу села Ружичанка. Внаслідок зіткнення двох легковиків постраждав малолітній пасажир однієї з них. Травмовану дитину госпіталізували до міської дитячої лікарні.
За інформацією правоохоронців, водійка автомобіля Mitsubishi допустила зіткнення з автомобілем KIA. В автомобілі жінка була не сама, а з шестирічною дитиною. Внаслідок ДТП хлопчик отримав тілесні ушкодження.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/07/DTP-dy-ty-na.jpg)
За фактом ДТП відкрите кримінальне провадження. Обставини ДТП встановлюють правоохоронці.
Стокове зображення від Depositphotos
Всі новини на одному каналі в Google News Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook