У Хмельницькому гілка дерева розтрощила частину даху на будинку (ФОТО)
Хмельничани продовжують зазнавати збитків через дерева, що падають їм на голови. Іноді в прямому сенсі, як це сталося сьогодні у мікрорайоні Гречани, іноді – в переносному. На чергову халепу, спричинену сухою деревиною, містяни поскаржилися у Департамент інфраструктури міста Хмельницького.
Як йдеться у повідомленні, збитків сухе дерево завдало мешканцям будинку у мікрорайоні Ракове. А напередодні ледь не скалічилося батька з дитиною.
Гастелло 8, 10. Вчора суха гілка впала на дорогу, ледве не влучила в тата з візочком. Сьогодні ось така картина зі зруйнованою частиною покрівлі. Прошу звернути увагу і розв’язати питання до того, як станеться лихо, – написала на сторінці Департаменту хмельничанка Ірина.
Та показала наслідки падіння гілки на дах будинку.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/08/potroshheny-j-dah-01.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/08/potroshheny-j-dah-02.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/08/potroshheny-j-dah-04.jpg)
Крім того, що дах тепер доведеться лагодити, цегла, яка відбилася внаслідок падіння гілки, також може впасти комусь на голову.
У Департаменті традиційно відреагували:
Автор: Тетяна НовакПовідомляємо, що комунальному підприємству по зеленому будівництву і благоустрою міста буде доручено обстежити зелені насадження за вказаною адресою та виконати їх санітарну обрізку.
Всі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook