Мешканців Хмельницького попередили про відключення води в усьому місті
У хмельницьких комунальників повідомили про аварійну ситуацію на водогоні у Чернелівці, який постачає воду в обласний центр. Водопостачання сьогодні, 19 серпня, має бути зупинене у всьому місті.
До якої години, навіть орієнтовно, триватимуть роботи, а отже, не буде води в місті, у повідомленні пресслужби МКП “Хмельницькводоканал” не зазначено. Стежте за сторінкою комунального підприємства у соцмережах. Про закінчення робіт там повідомлять.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/08/bez-vody-.jpg)
Всі новини на одному каналі в Google News Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook