Спортсмени з Хмельниччини здобули “золото” та “срібло” на чемпіонатах Європи
З чемпіонатів Європи спортсмени з Хмельниччини привезли ще два”золота” та одне “срібло”, поповнивши скарбничку найвищих нагород. Загалом за тиждень подоляни тричі підіймалися на найвищі сходинки спортивних п’єдесталів, та один раз – на другу.
Нагадаємо, хмельничанка Марина Бех-Романчук на Мультиспортивному Євро-2022 встановила особистий рекорд та рекорд чемпіонату, подолавши у потрійному стрибку відстань у 15,02 метра.
Її чоловік Михайло Романчук також повернувся з перемогою – здобув “золото” на чемпіонаті Європи з водних видів спорту. Дистанцію у 1 500 метрів вільним стилем він подолав, також встановивши рекорд України – 14 хв 36,10 с.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/08/romanchuk.jpg)
Ще одне “золото” здобула на Чемпіонаті Європи з боксу серед юнаків і дівчат “авангардівка” Уляна Овсепян (46 кг). Про перемогу хмельничанки повідомив начальник Хмельницької ОВА.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/08/ovsepyan-766x1024.jpg)
Зі срібною нагородою завершила змагання на мультиспортивному чемпіонаті Європи з легкої атлетики нетішинка Вікторія Ткачук. У фіналі забігу на 400 метрів з бар‘єрами вихованка КДЮСШ показала результат 54.30 сек, обійшовши колегу по команді Анну Рижикову.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/08/tkachuk.jpg)
Всі новини на одному каналі в Google News Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook