На Хмельниччині “приземлили” ворожий “мопед” (ФОТО)
Дрон-камікадзе Shahed-136, який українці називають “мопедом” через його характерний звук, сили протиповітряної оборони “приземлили” на Хмельниччині. Про збиття ворожого літального апарату повідомив начальник Хмельницької ОВА Сергій Гамалій.
На Хмельниччині, як і по всій Україні, сьогодні знову неспокійно. Повітряна тривога триває вже третю годину, у різних областях повідомляють як про “прильоти”, так і про успішну роботу ППО.
Звуки вибухів чули і на Хмельниччині. І хоч неодноразово попереджалося не викладати фото та відео та не “здавати” локації, дехто таки не може втриматися – стрес після вчорашнього масованого ракетного удару по Україні, схоже, дається взнаки.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/10/zby-ttya-moped.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/10/zby-ttya-moped00.jpg)
Інформацію про вибухи підтвердив начальник Хмельницької ОВА Сергій Гамалій, повідомивши про роботу ППО.
Згодом додав інформацію про те, що над областю “замінусували” один ворожий “Shahed-136” країни-терориста.
Деталі та офіційна інформація будуть згодом.
Повітряна тривога на всій території України все ще триває. Схоже, ворог сподівається виснажити українців морально, проте нічого у нього не вийде. Віримо в ЗСУ, донатимо на ЗСУ, для підняття настрою читаємо Кіма та офіційні повідомлення.
Автор: Тетяна НовакВсі новини на одному каналі в Google News Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook