Наслідки обстрілів об’єктів енергетики Хмельниччини показали рятувальники (ФОТО)
Масштабна пожежа та масштабні руйнування, понад сім десятків залучених до гасіння рятувальників та майже два десятки спецавтомобілів – у ГУ ДСНС Хмельниччини показали фото з місць сьогоднішніх прильотів, внаслідок яких понад пів мільйона абонентів в області залишилися без електрики. Електропостачання в області поступово відновлюють, проте досі значна частина мешканців області залишається без світла.
Як ми повідомляли раніше, під ракетний обстріл сьогодні потрапили об’єкти інфраструктури у двох районах області – Хмельницькому та Шепетівському. В результаті частина області залишилася без світла, майже без зв’язку та інтернету. Лише через шість годин після ракетних ударів світло поступово почало з’являтися в домівках подолян.
Без електропостачання були міста Хмельницький, Нетішин, Славута та Шепетівка. Три години тому енергопостачання відновили у Нетішині, інформація по Славуті на офіційних сторінках відсутня. У Шепетівці о 6 вечора міський голова повідомив про те, що електропостачання відновлюється. Скільки ще населених пунктів здебільшого знеструмлені, наразі невідомо. У соцмережах мешканці Красилова також скаржаться на те, що в частині міста досі немає світла.
У містах, де електропостачання поступово відновлюється, мешканців просять не перевантажувати мережі та не вмикати багато електроприладів одночасно.
Як повідомили у ГУ ДСНС у Хмельницькій області, на ліквідації наслідків ракетного обстрілу було задіяно 74 надзвичайники та 18 одиниць спецтехніки. Масштаби руйнувань можна побачити на фото, наданих надзвичайниками.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/10/naslidky-obstriliv-02-1024x683.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/10/naslidky-obstriliv-03-1024x683.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/10/naslidky-obstriliv-04-1024x683.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/10/naslidky-obstriliv-05-1024x683.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/10/naslidky-obstriliv-06-1024x683.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/10/naslidky-obstriliv-07-1024x683.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/10/naslidky-obstriliv-08.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/10/naslidky-obstriliv-09.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/10/naslidky-obstriliv-10.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/10/naslidky-obstriliv-12-1024x633.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/10/naslidky-obstriliv-13-1024x664.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/10/naslidky-obstriliv-14-1024x616.jpg)
Поділився світлинами з місць прильотів також начальник Хмельницької ОВА та подякував рятувальникам за самовіддану працю.
Також слова вдячності енергетикам, які працюють над тим, аби подоляни були зі світлом якнайшвидше.
Показали у соцмережах і наслідки обстрілу енергетичного об’єкта на Рівненщині.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/10/naslidky-rivne-01-1024x768.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/10/naslidky-rivne-02-1024x768.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/10/naslidky-rivne-04-1024x576.jpg)
Всі новини на одному каналі в Google News Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook