Новини
Інфраструктура

Споживачі газу Хмельниччини долучились до придбання автомобіля на передову

В рамках акції «Авто для ЗСУ», оголошеної в серпні, клієнти 104.ua в Україні придбали в мережі 104.ua Клієнтських просторів і сайті market.104.ua понад 3800 одиниць газового обладнання. Також до акції долучилося близько тисячі  споживачів газу Хмельницької  області. Частина коштів від продажу обладнання пішло на купівлю пікапа для 46 десантно-штурмової бригади.

Наразі клієнти 104 Клієнтських просторів Хмельниччини зробили свій внесок у придбання автомобіля для наших захисників. З середини серпня вони купували газове обладнання та аксесуари в рамках акції «Авто для ЗСУ» в мережі 104.ua Клієнтських просторів і сайті market.104.ua.

Було придбано 80 газових котлів власного імпорту бренду 104, 180 модемів-приладів дистанційної передачі даних лічильника, а також 650 сигналізаторів газу.

Частину прибутку саме від продажу цих товарів було спрямовано на придбання автівки для 46-ї окремої десантно-штурмової бригади.

Це повнопривідний позашляховик Mitsubishi, який вже допомагає нашим захисникам на півдні України. Попередньо авто пройшло технічне обслуговування та перефарбоване в камуфляжний колір.

Разом з нашими клієнтами ми зібрали значну суму  на автомобіль для українських десантників, – говорить керівник регіонального Управління клієнтського сервісу Юлія Стрілець.Ми системно підтримуємо наших військових, перераховуючи кошти на закупівлю необхідного для них обладнання.

Це перший автомобіль, який вже поїхав на передову завдяки клієнтам, які придбали газове обладнання.

З перших днів війни АТ «Хмельницькгаз», який працює під брендом РГК, передав для потреб військових понад два десятки спецмашин та вантажний бус, паливно-мастильні матеріали. Водночас гуманітарні вантажі з медикаментів, теплих речей, продуктів, опалювальних пічок-буржуйок  газовики постійно відвантажують для потреб армії.

Загалом з початку війни газовики вже передали понад 210 автомобілів: автобусів, вантажівок, позашляховиків, екскаваторів та ін. Тільки до дня Незалежності в рамках акції «Авто для ЗСУ» військовим було передано 17 автівок. Загальна сума допомоги ЗСУ від компаній, які працюють під брендом РГК, досягла 135 млн грн.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook