Новини
Екологія

«Хмельницькгаз» висадив понад 3 тисячі молодих дубів

«Хмельницькгаз», який  працює під брендом РГК, спільно з Хмельницьким обласним Управлінням лісового господарства долучились до програми Президента  «Зелена країна» та проєкту Регіональної газової компанії «Дерево життя». В рамках акції, спільно з лісівниками, вже висадили понад 3 тисячі саджанців дубів.

Своїм прикладом  газовики закликають  споживачів берегти енергоресурси, відмовлятися  від паперових рахунків, дарувати  життя деревам.

Адже рахунки за доставку газу є однаковими та незмінними протягом року, тож немає потреби використовувати для їх друку тонни паперу та знищувати ліси.

Аби надрукувати  паперові  рахунки за доставку (розподіл) газу лише на один місяць  для понад  400 тис. споживачів газу – використовується понад 500 пачок паперу, – розповідає керівник Хмельницького відділення АТ «Хмельницькгаз» Лілія Костецька. – А це – непотрібне та антигуманне нищення  сотень  дерев, що є неприпустимим, особливо під час війни та тотального знищення ворогами природних ресурсів. Тому пропонуємо споживачам, зокрема, молодшого віку, користуватися електронними рахунками. Адже їх можна просто завантажити у онлайн-сервісах 104: особистому кабінеті, мобільному додатку 104, вайбер та телеграм-ботах.

Наразі кожен споживач газу має можливість через свій особистий кабінет на сайті 104 супроводжувати до 25 рахунків за доставку газу (батьків, літніх родичів, одиноких сусідів) і відмовитися від отримання паперового рахунку на користь електронного.

Як відмовитися від паперового рахунку та отримувати усю інформацію онлайн в цілодобовому доступі?

  • перейти в особистий кабінет на сайті 104.ua
  • обрати пункт «Розрахунки»
  • Натиснути кнопку (поставити відмітку) «Відмовитися від паперового рахунка».

Бути екосвідомим  сьогодні – беззаперечний вибір багатьох українців та нагальна необхідність. Адже природа України, тотально знищена браконьєрами, нині особливо важко потерпає від обстрілів та масштабних пожеж рашистської орди та благає про нашу допомогу.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook