З Хмельниччини відправили вагони гуманітарної допомоги для Херсонщини
Для потреб мешканців деокупованої Херсонщини українці збирають гуманітарні вантажі та відправляють їх людям, які потребують всього після звільнення українських територій від російських загарбників. Понад 130 тонн продуктів вже відправили з Хмельниччини на Херсонщину.
18 Листопада 2022
563
Для потреб мешканців деокупованої Херсонщини українці збирають гуманітарні вантажі та відправляють їх людям, які потребують всього після звільнення українських територій від російських загарбників. Понад 130 тонн продуктів відправили з Хмельниччини.
Про гуманітарну допомогу, яка вирушила потягом на Херсонщину, повідомив начальник Хмельницької ОВА Сергій Гамалій. Загалом відправили 9 вагонів, в яких 11,1 тисячі продовольчих наборів загальною вагою 133,3 тонни.
Раніше про відправку до Херсону гуманітарного вантажу повідомили у Хмельницькій міській раді.
Всі новини на одному каналі в Google News Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook
Читати інші новини
Хмельницький апеляційний суд залишив чинним вирок суду першої інстанції, яки...
Начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Тюрін провів...
В обласній військовій адміністрації відбулася розширена координаційна нарада...
У вищих ешелонах влади нашої області готуються серйозні кадрові ротації. Сьо...
Голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк взяла участь у дипломатичн...
Напередодні професійного свята — Дня екстреної медичної допомоги — голова Хм...
У Хмельницькому з нагоди Дня Героїв відбувся пам’ятний автопробіг, метою яко...
Перед початком офіційного засідання колегії обласної військової адміністраці...