З колонії на Хмельниччині передали маскувальні сітки захисникам
Допомагають військовим бути непомітними на полі бою чимало волонтерів. Не виключення – працівники виправних установ. З однієї такої, розташованої на Хмельниччині, військовим передали маскувальні сітки.
Для успішного виконання бойових завдань нашими захисниками начальником державної установи «Райківецька виправна колонія (№78)» Віктором Туркотом було передано 6 комплектів маскувальних сіток для військової частини А3808, – повідомили в установі.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/11/maskuvalni-sitky-01.jpg)
Всі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook