Начальник Хмельницької ОВА отримав нагороду від “залізних” танкістів
Хмельниччина продовжує підтримувати військових, які захищають нашу країну від ворога на всіх напрямках. На знак подяки за підтримку – технічну та моральну – начальнику Хмельницької обласної військової адміністрації “залізні” танкісти вручили нагороду.
Відзнаку Сергію Гамалію вручив командир 3-ї окремої танкової Залізної бригади.
Це наші легендарні танкісти, тому нагорода, яку вручив мені її командир, – це надзвичайно висока честь. Без сумніву – це відзнака для усіх мешканців області, які щоденно допомагають військовим наближати нашу перемогу, та знак того, що земляки відчувають нашу підтримку і наші молитви! – написав у своєму телеграм-каналі Сергій Гамалій.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/11/nagoroda-Gamalij-768x1024.jpg)
Всі новини на одному каналі в Google News Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook