Новини
Інфраструктура

За двома чергами одночасно відбуватиметься відключення світла на Хмельниччині

Ймовірно, протягом усього тижня діятиме новий графік погодинного відключення світла, який оприлюднили у “Хмельницькобленерго”. Величина потужності, доведена для Хмельниччини “Укренерго” станом на сьогодні є меншою.

У вихідні споживачам Хмельниччини “дали” трохи більше світла, проте з початком тижня енергетики повернулися до стандартного режиму відключень за двома чергами одночасно. Як повідомляли раніше, з початком робочого тижня навантаження на електромережі зростає, тож економити доводиться більше.

На сьогодні, 28 листопада, порядок відключень, за інформацією “Хмельницькобленерго”, буде такий:

Збільшуватимуть або ще зменшуватимуть обсяги електропостачання у “Хмельницькобленерго” в залежності від вказівок, які надходитимуть від національного оператора електромереж. Стежити за змінами у порядку відключень можна на сторінках “Хмельницькобленерго” в соцмережах або на офіційному сайті.

На півночі області все ще тривають ремонтні роботи на одній з ліній електромереж, повідомили у компанії.

Разом з тим, як зазначили в “Укренерго”, станом на 10:00 по всій території України запроваджують аварійні відключення світла через зростання дефіциту потужності – він виник унаслідок аварійних відключень блоків на кількох електростанціях.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook