На Хмельниччині обговорили питання кібербезпеки
Вчора на Хмельниччині стартував дводенний семінар для методистів закладів системи загальної середньої освіти області під назвою «Основи кібербезпеки: кібергігієна та методи викладання”.
Під час теоретичного та практичного семінарів представники освітньої галузі навчаться не лише вміти захищати свою інформацію, особливо конфіденційну та фінансові дані, а й розширити свій кругозір щодо кібербезпеки, усвідомити важливість, необхідність та актуальність цієї безпекової системи.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/12/kiberbezpeka-04.jpg)
Організатором семінару є Представництво Фонду Цивільних досліджень та розвитку США в Україні, за сприяння якого підписаного головою обласної ради Віолетою Лабазюк Меморандуму про взаєморозуміння минулого року Хмельниччина першою долучилася до впровадження безпечних інформаційно-комунікаційних технологій в територіальних громадах краю.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/12/kiberbezpeka-02.jpg)
Віолета Лабазюк також долучилась до заходу в онлайн-форматі та побажала учасникам продуктивної роботи, конструктивних дискусій, результати яких сприятимуть зміцненню державної системи освіти, обізнаності ваших учнів та їх готовності протистояти викликам у сфері інформаційної безпеки.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/12/kiberbezpeka-03.jpg)
Голова ради також зазначила, що результати заходу мають бути спрямовані на модернізацію поточної системи кібербезпеки, оцінку ризиків, побудову моделей, аналізу поточної ситуації та пропозицій щодо розв’язання нагальних проблем.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/12/kiberbezpeka-05.jpg)
За інформацією пресслужби Хмельницької обласної ради
Автор: Тетяна НовакВсі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook