Новини
Суспільство

Газовики Хмельниччини долучилися до допомоги колегам з «Херсонгазу»

«Хмельницькгаз», який працює під брендом РГК, разом з групою компаній «Вінницягаз», «Івано-Франківськгаз», «Житомиргаз», «Львівгаз» та інших підтримали колег з Херсонщини та скерували найнеобхідніший вантаж для мобільного відновлення зруйнованої рашистами газорозподільної системи Херсонщини.

Спецавтомобілі, радіостанції, генератори, набори спецінструментів, витокошукачі, аптечки, засоби пожежогасіння та інші матеріали успішно прибули до «Херсонгазу», а місцеві газовики вже приступили до роботи по відновленню газопостачання.  

Адже власна матеріально-технічна база херсонських газовиків майже повністю зруйнована та розграбована окупантами. Тож і нині працівникам доводиться оперативно ліквідовувати аварії на газопроводах внаслідок постійних ворожих обстрілів Херсону та області.

«Наш колектив, окрім наданої допомоги колегам, готовий за першим покликом виїхати для відновлення газової інфраструктури та повернення людям тепла в домівки, – наголошує голова правління АТ «Хмельницькгаз» Михайло Юрченко. – Адже лише разом ми здатні протистояти ворогу та наближати Перемогу».

Наразі хмельницькі газовики неодноразово виїздили на допомогу колегам з Київської області, де успішно провели ремонтно-відновлювальні роботи у багатостраждальному  селищі Мощун, йдеться у повідомленні пресслужби АТ “Хмельницькгаз”

Читайте також: У “Хмельницькгазі” запровадили додаткові резервні номери виклику аварійної служби

Автор: Адміністратор сайту

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook