Новини
Бізнес

Майже 40 тисяч мешканців Хмельниччини шукали роботу з початку року

За період з січня по листопад 2022 року  послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 38,9 тис. громадян. Про потребу у кваліфікованих працівниках в області поінформували 4,3 тис. роботодавців. Завдяки співпраці між роботодавцями та службою зайнятості 62,3% вакансій було укомплектовано.

Майже 60%  вакансій припадають на робітничі професії. І надалі популярними залишаються професії у таких сферах: торгівля та послуги, транспорт, сільське господарство та переробна промисловість, – розповів  директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

За 11 місяців 2022 року:

  • 12,8 тисячі осіб працевлаштовано, в тому числі 9,7 тисячі зареєстрованих безробітних;
  • 1,3 тисячі осіб залучено до громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру;
  • 2,1 тисячі осіб проходили професійне навчання;
  • видано 3 ваучери для підвищення конкурентоспроможності  особам старше 45 років.

За результатами оцінки бізнес-плану та проведеної співбесіди, Державний центр зайнятості ухвалив позитивне рішення щодо надання мікрогранту 85 жителям Хмельниччини. Кожен з них отримає від 50 до 250 тисяч гривень на розвиток власної справи.            

Станом на 1 грудня  2022 року кількість зареєстрованих безробітних становила 6,0  тис.осіб, в тому числі 746 осіб з числа внутрішньо переміщених. Серед безробітних 69,4% складали жінки, 24,8% – молодь віком до 35 років.  На одну вакансію претендували 5 безробітних.

За інформацією відділу інформаційної роботи Хмельницького обласного центру зайнятості

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook