Патрульні Хмельниччини отримали Вифлеємський вогонь Миру
Працівники УПП в Хмельницькій області отримали світло місця народження Ісуса Христа — Вифлеємський вогонь Миру. Передали його поліцейським представники пластунів Хмельницького.
Вифлеємський Вогонь Миру як світло тепла, миру, злагоди і сподівання мандрує світом, долаючи кордони і єднаючи християн у переддень Різдва Христового. Ідея Вогню і його простий символізм — мир, радість і братерство — прихильно сприйнялися українською громадою продовж останніх років, становлячи для багатьох з нас доповнення під час святкування Різдва.
Вогонь привезли з Австрії. Вже тиждень, з 11 грудня, Вифлеємський вогонь Миру поширюється Україною. На Хмельниччину вогонь доставили потягом “Укрзалізниці”, як і попереднього року.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/12/vogon-u-hmelnytskomu.jpg)
Вчора, 23 грудня, отримати Вифлеємський вогонь Миру могли всі бажаючі у сквері імені Т. Шевченка. Крім того, представники «Пласт Хмельницький» передали Благословенний вогонь керівництву міста, представникам духовенства, капеланам військових частин, усій Хмельницькій громаді.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/12/patrulni-vogon-04-581x1024.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/12/patrulni-vogon-01-649x1024.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/12/patrulni-vogon-02-1024x651.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/12/patrulni-vogon-03-1024x576.jpg)
Всі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook