Новини
Інфраструктура

На Хмельниччині 13 січня можливі відключення світла за двома чергами одночасно

Особливо висока ймовірність застосування графіка погодинних відключень одразу за двома чергами в період з 9.00 до 22.00. Ліміти, виділені для Хмельницької області залишаються незмінними, а покращення погоди поки не спостерігається.

Про орієнтовний графік відключення світла на завтра, 13 січня, повідомили у Хмельницькобленерго. Знеструмлення споживачів відбуватимуться протягом всієї доби, проте в енергетиків сподіваються хоча б вночі обійтися меншою кількістю відключень.

Нагадуємо, на графіку відключень “додаткові” знеструмлення позначені світлішим кольором. Білим кольором позначений час, коли електроенергія гарантовано має бути.

Мешканцям Хмельниччини, які скаржаться на те, що графіків енергетики знову не дотримуються, нагадуємо: на сайті компанії створено форму зворотнього зв’язку, заповнивши про яку, можна повідомити про проблеми з електропостачанням. Такий спосіб спілкування зі споживачами запровадили як альтернативу кол-центру, в який часто буває важко додзвонитися.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook