Браконьєри на Кам’янеччині завдали понад 300 тис. грн збитків (ФОТО)
На Дністровському водосховищі, поблизу с. Рогізна Кам’янець-Подільського району, викрито порушників, які здійснювали незаконний вилов риби на понад 300 тис. грн.
За інформацією Хмельницького рибоохоронного патруля, порушники здійснили вилов водних біоресурсів з човна забороненим знаряддям лову – сіткою на 343 485 грн, впіймавши 212 пліток, 3 рибці та 2 судаки.
За фактом незаконного зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом відкрито кримінальне провадження.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/01/324415000_870193567521775_6906792833800423914_n-768x1024.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/01/325180251_1221408601810560_8178638750836317322_n-768x1024.jpg)
Стокове зображення від Pexels
Автор: Наталя КошайВсі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook