Новини
Суспільство

Ціни на Хмельниччині торік зросли найбільше за останні 7 років

Мирулоріч інфляція на Поділлі становила 25,9%, тобто життя в області подорожчало на чверть. Звісно, агресія Росії дається взнаки. Між іншим, рекордне зростання цін за останні п’ятнадцять років – на 42,5% – також зафіксоване під час воєнних дій – у 2015-му.

За останній місяць минулого року ціни на продукти та безалкогольні напої зросли на 1,5%. Найбільше подорожчали фрукти – на 8,2%. Дещо підвищились ціни на хліб, сало, кисломолочну продукцію, овочі, кондитерські вироби з борошна, рибу та продукти з риби, сири, молоко, яловичину, сметану.

Натомість у грудні на 5,9–2,3% знизились ціни на продукти переробки зернових, рис, соняшникову олію.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби зросли на 1,5%. Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,1% зумовлено подорожчанням твердого палива на 0,6%.

Ціни на транспорт зросли на 1,7% в основному через подорожчання палива та мастил на 3,7%.

Підвищення у сфері охорони здоров’я на 1,3% спричинено подорожчанням фармацевтичної продукції на 1,8%. Крім того, ціни на амбулаторні послуги зросли на 0,8%.

З інших товарів та послуг значно подорожчали ритуальні послуги – в 1,6 раза, поінформували в Головному управлінні статистики у Хмельницькій області. 

Автор: Костянтин Зварич

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook