У рідному селі на Хмельниччині відбулося прощання із загиблою в авіакатастрофі Тетяною Шутяк
Сьогодні друзі та рідні прощались із заступницею керівника патронатної служби МВС Тетяною Шутяк на її батьківщині в селі Соколівка Ярмолинецької селищної громади Хмельницької області.
Нагадаємо, Тетяна Шутяк загинула в авіакатастрофі у Броварах на Київщині 18 січня разом із ще одним уродженцем Хмельниччини міністром внутрішніх справ України Денисом Монастирським.
Тетяні було 26 років. Після навчання в юридичній академії вона працювала помічником народного депутата Дениса Монастирського. Коли його призначили міністром, Тетяна почала працювати разом з ним в МВС. Тетяну Шутяк поховали на кладовищі в її рідному селі Соколівка, пише Суспільне.
Прощання з усіма загиблими в трагедії відбулося напередодні в столиці у Національному центрі “Український дім”. На прощальній церемонії були присутні рідні, друзі, колеги, вищі державні чиновники, Президент України разом з дружиною.
Загиблого міністра внутрішніх справ України Дениса Монастирського поховали на Байковому кладовищі у Києві.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/01/323224834_1270332066848148_6341489672470979004_n.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/01/326631554_729359061933602_1364456341708975639_n-1024x683.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/01/image-2-1024x683.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/01/327091435_1897229913974964_6312937676597655375_n-1024x669.jpg)
Фото: пресслужба МВС
Автор: Наталя КошайВсі новини на одному каналі в Google News Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook