Хмельницький долучився до всеукраїнської акції супротиву окупації (ФОТО)
“Єдине Серце України” – флешмоб, ініційований рухом громадянського спротиву “Жовта стрічка”, поєднав десять українських міст. За задумом авторів мистецької акції, флешмоб в один день сполучив у супротиві окупації міста на тимчасово окупованих й підконтрольних Україні територіях.
Флешмоб присвячено річниці початку опору окупації українських міст й націлено на підтримку мешканців окупованих територій.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/03/fleshmob-sertse-01.jpg)
Для підтримки людей, які чинять супротив в окупованих містах, українців закликають викласти у соціальних мережах світлину з половиною серця на фоні свого міста з хештегом #ЄдинеСерцеУкраїни та тегом @yellowribbonua, а українці в окупованих містах зроблять фото з другою половиною. Далі фото поєднають у колаж, щоб символічно об’єднати серця по всій території України, – розповіли деталі акції організатори.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/03/fleshmob-sertse-08.jpg)
Ініціатори проекту наголошують, що супротив загарбникам триває з 2014 року по сьогодні. І якщо десятки українців раніше мали змогу виходити на мітинги у Херсоні, Бердянську, Енергодарі, Мелітополі, Нові Каховці, то сьогодні цей рух продовжується в підпіллі. Так, учасники руху «Жовта стрічка» створюють проукраїнські плакати, графіті, як символ опору окупації росії, нагадуючи тим самим щодня, що Україна – єдина.
До участі у флешмобі долучились митці, які у п’яти містах – Вінниці, Дніпрі, Львові, Києві та Хмельницькому – створювали половинки сердець обраного містом кольору на стінах.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/03/fleshmob-sertse-04.jpg)
Хмельницький обрав для себе бузкову половинку серця, яку на стіні Молодіжного центру, що на вулиці Кам’янецькій, 63, втілив хмельницький художник Андрій Каптар.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/03/fleshmob-sertse-02.jpg)
Брати участь у такому флешмобі – дійсно честь. Адже той героїчний супротив, який по сьогодні відбувається на тимчасово окупованих територіях, – героїзм справжніх синів і дочок України, які у боротьбі утримують її національну цілісність. Тож найменше, що сьогодні можемо зробити тут, – це підтримати, кожен своїм внеском. Мій – мистецький, – прокоментував художник.
Вінниця і Сімферополь, Львів і Бердянськ, а від учора – Хмельницький і Луганськ вже поєднали свої серця.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/03/fleshmob-sertse-05.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/03/fleshmob-sertse-06.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/03/fleshmob-sertse-07.jpg)
Хмельничан запрошують долучитись до акції та наситити простір соціальних мереж підтримкою своїми серцями єдиної, неподільної, незалежної України.
Автор: Ольга НікітінаВсі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook