Новини
Суспільство

Очільниця податкової служби Хмельниччини отримала нагороду за волонтерство

Сьогодні заступник начальника Хмельницької обласної військової адміністрації Оксана Андрейчик вручила орден «За розбудову України»  керівнику Головного управління ДПС в області Ірині Зленко.  

У тексті наказу Всеукраїнського об’єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України «Фортеця», яка належним чином оцінила громадську діяльність головного податківця Хмельниччини, видрукувано прості і водночас дуже значимі слова: «За значний особистий внесок у надання всебічної допомоги підрозділам Збройних Сил України, активну волонтерську діяльність в умовах воєнного стану». 

«Дійсно, хлопці на передовій роблять свою нелегку справу, тримаючи оборону країни, а ми тут, у тилу зобов’язані їх підтримувати, забезпечуючи фронт усім тим, чого потребують наші воїни. Очевидно, що нагорода громадської організації «Фортеця» – це відзнака нашої командної волонтерської діяльності. Тож і надалі команда ДПС буде працювати над тим, аби не лише наповнювати бюджет, але й вносити свою волонтерську частку у підвищення бойової готовності та забезпечення ЗСУ. Тримаємо волонтерський фронт! Спільно працюємо на перемогу України!», – наголосила керівник податкової служби Хмельниччини Ірина Зленко.

Колектив Головного управління ДПС у Хмельницькій області в рамках волонтерської допомоги за час війни перерахував понад 1 мільйон гривень із заробітної плати окремим частинам ЗСУ. Також податківці краю регулярно передавали на фронт автомобілі, бронежилети, енергетичні та натуральні продукти, інші необхідні речі. Вони успішно реалізовують гуманітарний проєкт «Велика родина», в рамках якого надається благодійна допомога пораненим воїнам та дітям.

За інформацією ДПС у Хмельницькій області

Читайте також: Військовослужбовицю з Хмельницького державною нагородою відзначив президент

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook