Цуценят з розплідника Хмельниччини вже дресирують в іншій області
Щенята з розплідника кінологічного центру ГУНП в Хмельницькій області вже звикають до нових наставників на Чернігівщині.
В Національній поліції повідомляють, що невгамовні й грайливі цуценята бельгійської вівчарки малінуа, лабрадора та німецької вівчарки вже адаптуються в кінологічному центрі Чернігівщини.
З чотирилапими кінологи вже проводять перші заняття в ігровій формі. Цуценят бельгійської та німецької вівчарок, а також двійко лабрадорчиків до Чернігова передали з розплідника службових собак поліції Хмельниччини. Цуценята швидко ростуть, піддаються дресурі, дуже розумні та спритні. Чернігівські поліцейські-кінологи переконані, що з маленьких хвостиків виростуть справжні помічники та вартові правопорядку і безпеки, – йдеться в повідомленні.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/04/339324154_3342193722697164_1040213868424384922_n-768x1024.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/04/339117567_572211531555802_8673251105747945273_n-768x1024.jpg)
Також цуценята з першого «випуску» розплідника на Хмельниччині роз’їхалися на службу в Суми, Херсон і Черкаси.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/04/338674250_2735883833221385_9019422370181955357_n-1024x768.jpg)
Як проходять перші заняття з цуценятами – дивіться у сюжеті
Автор: Наталя КошайВсі новини на одному каналі в Google News Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook