Поліцейський спецпризначенець з Хмельницького став чемпіоном України з універсального бою

Поліцейський Артур Гончаренко вкотре підтвердив свій спортивний статус на найбільших змаганнях з універсального бою. Правоохоронець є майстром спорту міжнародного класу, призером та чемпіоном світу з цього виду єдиноборств.

Цими вихідними у Чернівецькому фізкультурно-оздоровчому комплексі «Олімпія» завершився Чемпіонат України з універсального бою. У змаганнях взяли участь понад 300 кращих бійців з 14 команд.

Спортсмени Хмельницької області посіли друге загальнокомандне місце. А поліцейський роти поліції особливого призначення ГУНП в Хмельницькій області Артур Гончаренко переміг у ваговій категорії до 85 кг у розділі «лайт», повідомили у поліції Хмельницької області.

Автор: Тетяна Новак