Легковик та автобус зіткнулися на Шепетівщині: є загиблий
Дорожньо-транспортна пригода сталася сьогодні, 17 квітня, вранці на території Судилківської сільської тергромади. Внаслідок зіткнення легковика та автобуса від отриманих травм помер один з водіїв.
ДТП сталася у селі Городище. Зіткнулися автомобіль ВАЗ-2115 та автобус ПАЗ. На місце події викликали рятувальників, допомога яких потрібна була для того, аби деблокувати з пошкодженого легковика травмованих. В автобусі, крім водія, нікого не було.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/04/dtp-gorodyshhe-01-1024x683.jpg)
Водія легковика деблокували першим та передали його медикам. Проте врятувати 58-річного чоловіка не вдалося. Двох його пасажирів госпіталізували до лікарні у Шепетівці.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/04/dtp-gorodyshhe-02-1024x683.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/04/dtp-gorodyshhe-03-1024x683.jpg)
Обставини ДТП встановлюють, повідомили у ГУ ДСНС у Хмельницькій області.
Автор: Тетяна НовакВсі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook