У Хмельницькому підписали Меморандум про взаєморозуміння з швейцарсько-українським проєктом
Сьогодні, 18 квітня, у Хмельницькій ОВА офіційно підписали Меморандум про взаєморозуміння для налагодження співпраці та розвитку регіону з представниками Швейцарсько-українського проєкту «Згуртованість та регіональний розвиток України». Хмельницька область – один з 4 переможців відбору UCORD.
Проєкт допоможе у відновленні та розвитку громад та області, створенні ефективної моделі співпраці у сферах водопостачання, водовідведення, управління відходами, культури та креативних індустрій.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/04/memorandum-03-1024x682.webp)
Ми плануємо підтримувати економіку області в розрізі всіх 60 громад та створювати нові робочі місця. Проєкт розрахований на 4 роки. Дякуємо партнерам за підтримку! Працюємо на успіх Хмельниччини! – прокоментувала голова Хмельницької обласної ради.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/04/memorandum-02-1024x496.webp)
У підписанні документу взяли участь представники Швейцарсько-українського проєкту «Згуртованість та регіональний розвиток України», UCORD, Агенції регіонального розвитку (АРР) Хмельницької області, керівництво Хмельницької обласної військової адміністрації та Хмельницької обласної ради.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/04/memorandum-01-1024x594.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/04/memorandum-05-1024x682.webp)
Всі новини на одному каналі в Google News Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook