Новини
Події

На шість годин у центрі Хмельницького частково перекриють рух транспорту

У суботу, 22 квітня, у Хмельницькому відбудеться благодійний забіг “Сталевий кордон” на підтримку потреб бойових підрозділів 15-го мобільного прикордонного загону з однойменною назвою Гвардії Наступу. На час заходу вулицю Прибузьку частково перекриють.

Нагадаємо, благодійний забіг проходитиме як офлайн у Хмельницькому, так і онлайн в інших містах України. Участь в забігу можуть взяти як дорослі, так і діти. Зареєструватися та зробити благодійний внесок можна перед початком заходу (реєстрація почнеться об 11.00, за годину до початку). Щоправда, вартість участі в такому випадку буде вищою.

Попередньо повідомляється, що для участі в акції зареєструвалося близько 1200 осіб.

Як уточнили організатори, благодійний забіг складатиметься з двох частин: спочатку курсанти Національної академії державної прикордонної служби бігтимуть академічний крос (він почнеться о 7.30), потім бігтимуть цивільні.

Після забігу також відбудеться вручення обладнання представникам 15 мобільного прикордонного загону «Сталевий кордон» Гвардії Наступу, яке на зібрані кошти за онлайн-реєстрації вже закупили волонтери.

Загалом планується, що благодійний захід триватиме шість годин – з 7.30 до 13.30. На цей час буде обмежено рух транспорту на ділянці вулиці Прибузької: від перехрестя Прибузька – Свободи до перехрестя Прибузька — Старокостянтинівське шосе.

Водіям варто врахувати інформацію, аби не потрапляти у затори.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook