Два п’яних водії спричинили ДТП з потерпілими на Хмельниччині
За минулу добу на Хмельниччині правоохоронцями було затримано двох водіїв, які вчинили ДТП у стані алкогольного сп’яніння у Старокостянтинові та Кам’янці.
Так, вчора близько 14:38 години в м. Старокостянтинів на перехресті вулиць Київська — Старомлинська 38-річний місцевий житель, керуючи автомобілем «ВАЗ-2101», допустив зіткнення з автомобілем «Citroen C4», який рухався смугою зустрічного руху. Внаслідок аварії водій «Citroen C4» і пасажир «ВАЗу» отримали тілесні ушкодження.
Водія «ВАЗу» в стані алкогольного сп’яніння (1,89 проміле) слідчі затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/07/357518699_587952713455942_5524093899832321112_n.webp)
Ввечері того ж дня ще одна дорожньо-транспортна пригода сталася у Кам’янці-Подільському по вул. Північній. 56-річний водій вантажного автомобіля «Iveco Daily» допустив зіткнення із припаркованим на узбіччі автомобілем «Renault Traffic». В результаті ДТП 19-річний пасажир легковика отримав тілесні ушкодження і був госпіталізований до травматологічного відділення міської лікарні.
Нетверезого водія (2,25 проміле) працівники поліції теж затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/07/356839478_587961063455107_3589470821693611775_n.webp)
За повідомленням правоохоронців, в обох випадках слідчі відкрили кримінальні провадження. Розслідування тривають.
Автор: Ірина КошелеваВсі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook