Мешканця Шепетівщини судитимуть за домашнє насильство
Мешканцю Полонного оголосили підозру за систематичне психологічне насильство над жінкою, з якою він перебував у сімейних стосунках. Відповідно до статті 126-1 Кримінального кодексу України йому загрожує до 2 років позбавлення волі.
Як повідомили у поліції Хмельниччини, полончанин неодноразово потрапляв у поле зору правоохоронців саме через домашнє психологічне насильство, яке чинив щодо своєї співмешканки. Профілактичні заходи (бесіди, візити правоохоронців тощо) кривдника не вражали, тож він продовжував психологічні тортури щодо жінки.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/07/nasylnyk-polonne.jpg)
Щодо поведінки підозрюваного правоохоронці зібрали достатньо доказів, аби притягнути його до відповідальності. Матеріали справи скеровані до суду, який і вирішить, яку міру покарання застосувати до чоловіка.
Автор: Тетяна НовакВсі новини на одному каналі в Google News Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook