“Залізні” танкісти з Хмельниччини відзначили шосту річницю створення
Легендарна 3-я окрема танкова Залізна бригада відзначає шосту річницю створення. З цієї нагоди перший заступник начальника Хмельницької ОВА Сергій Тюрін відвідав військову частину, де разом з почесними гостями долучився до урочистостей.
Сьогодні найкращі слова вдячності з усього світу лунають на адресу українських військових. А героїчні бої нашої залізної бригади зі звільнення українських земель увійдуть в історію боротьби України від російського окупанта. Від імені усієї громади Хмельницької області із вдячністю низько вклоняюсь кожному з вас. Ми пишаємось вами, нашими шляхетними лицарями справедливої боротьби, – сказав Сергій Тюрін, звертаючись до бійців.
Посадовець побажав захисникам і захисницям наполегливості, міцного здоров’я, Божого захисту та найшвидшої Перемоги України.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/07/361082869_606075751672370_779500447702251824_n-1024x683.webp)
На знак вдячності за захист нашої Батьківщини Сергій Григорович вручив почесну відзнаку ОВА «За заслуги перед Хмельниччиною» командиру військової частини, а також відзначив кращих військовослужбовців Почесними грамотами ОВА.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/07/361087557_606075011672444_1733116883890539417_n-1024x683.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/07/361088347_606075618339050_541849042911306462_n-1-1024x683.webp)
Під час заходу відбулося освячення бойового прапора та молебень за загиблими бійцями.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/07/358669388_606075325005746_7795890312719232542_n-1024x683.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/07/360081652_606075368339075_7130765738483328451_n-1024x683.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/07/359742081_606075351672410_3434108833113349626_n-1024x684.webp)
Всі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook