Частина хмельничан залишилась без води через аварію на водогоні
У зв’язку з аварійно-відновлювальними роботами сьогодні, 18 липня, призупинено водопостачання вул. Профспілкової (від 1 до 39). За повідомленням комунальників, орієнтовний термін завершення робіт – 14.00.
Також до 20 год можливі перебої холодного водопостачання у мікрорайонах Центр, Гречани та Південно-Західний, а саме по вулиці Львівське шосе, що пов’язано із плановими ремонтними роботами, анонсованими “Водоканалом” напередодні.
Також комунальники сьогодні прозвітували про ремонтні роботи, проведені вчора по вулиці Тернопільській – замінили плиту, поставили новий чавунний люк та трішечки понизили колодязь.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/07/35728e6e-6310-4941-a012-c205c2d80f22-1024x768.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/07/3152ad26-dc50-4c0a-b9ec-8358bb6fd2de-1024x768.webp)
Всі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook