Мешканець Хмельниччини незаконно збував фальсифікований алкоголь і цигарки
Прокурорами Хмельницької обласної прокуратури до суду направлено обвинувальний акт стосовно мешканця Хмельниччини за фактом незаконного придбання, зберігання з метою збуту та збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв та тютюнових виробів, особою раніше засудженою за вказаний злочин.
За даними прокуратури, продаж незаконно виготовлених алкогольних напоїв та тютюнових виробів, горе-бізнесмен, здійснював через власний магазин на території одного з районів області.
За місцями зберігання та збуту продукції виявлено та з обігу вилучено понад 220 літрів підробленого алкоголю під виглядом горілки та коньяку, а також понад 4000 пачок цигарок різного найменування.
Відповідно до висновків експертних досліджень вказані алкогольні напої та тютюнові вироби не відповідають вимогам ДСТУ. Продаж на території України таких товарів законодавством заборонено.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/08/358153790_599089025746505_5315778918447650582_n.webp)
Всі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook