Рятувальники Хмельниччини вчаться керувати дронами
Три десятки рятувальників Хмельниччини завершили курс навчання з керування безпілотниками та отримали сертифікати.
Навчання проводили представники добровольчого формування Хмельницької міської тергромади №5 «Афган» та Громадської організації «Асоціація підготовки та перепідготовки операторів БПЛА SKY SPIES UA» у рамках проєкту «Армія дронів».
Три групи рятувальників за три тижні пройшли успішно курс навчання. В сучасних умовах ці вміння – необхідність. Вони допоможуть у разі потреби проводити розвідку пожеж, доставляти гуманітарну допомогу, оперативно управляти підрозділами на масштабних надзвичайних подіях та ситуаціях, – прокоментували у ГУ ДСНС у Хмельницькій області.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/08/bezpilotnyky-navchannya-01.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/08/bezpilotnyky-navchannya-05.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/08/bezpilotnyky-navchannya-06.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/08/bezpilotnyky-navchannya-07.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/08/bezpilotnyky-navchannya-08.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/08/bezpilotnyky-navchannya-09.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/08/bezpilotnyky-navchannya-10.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/08/bezpilotnyky-navchannya-02.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/08/bezpilotnyky-navchannya-03.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/08/bezpilotnyky-navchannya-04.webp)
Всі новини на одному каналі в Google News Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook