Хмельниччина у вогні: 10 пожеж ліквідували в області за добу
Протягом 21 серпня на території Хмельниччини зареєстровано 10 пожеж. Сім із них – пожежі сухої рослинності, що виникли через підпали.
За повідомленням рятувальників, суха рослинність горіла на вул. Кухарука в смт Теофіполь, в селах Сивір та Брикуля Шепетівського району, на вул. Перемоги в смт Стара Синява, поблизу сіл Рудня та Зіньків Хмельницького району, на проспекті Миру в м. Хмельницький. Всі ці пожежі ліквідували професійні рятувальники разом із вогнеборцями місцевих пожежних команд сіл Плужне, Чотирбоки та Зіньків.
Крім займань в екосистемах, рятувальники гасили пожежі, що виникли в житлових будинках та господарчих спорудах.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/08/368373597_691425479678887_2133668128949837914_n.webp)
Так, у селах Ятухи та Личівка Хмельницького району деражнянські та чорноострівські рятувальники ліквідували пожежі в господарчих спорудах. За попередньою інформацією, вони виникли через пустощі дітей з вогнем та підпал.
Також цього дня грицівські вогнеборці виїхали в с. Сульжин Шепетівського району. Там спалахнув житловий будинок. Через ймовірне необережне поводження з вогнем пошкоджено покриття та перекриття на площі 10 кв. м, 0,5 т сіна. Нещасних випадків на пожежах не було.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/08/369267981_691425423012226_5429207598695754711_n.webp)
Зауважимо, що на Хмельниччині до 24 серпня зберігається надзвичайна пожежна небезпека. У цей період зростає загроза виникнення пожеж.
Автор: Ірина КошелеваВсі новини на одному каналі в Google News Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook