Новини
Офіційно

Сергій Тюрін зустрівся з капеланами області

З початком повномасштабного вторгнення пліч-о-пліч з нашими захисниками і захисницями в бойових умовах несуть службу і військові капелани, які своїми зусиллями підтримують їх та підсилюють віру у перемогу. Сьогодні перший заступник начальника Хмельницької ОВА Сергій Тюрін зустрівся з капеланами області, аби висловити їм слова вдячності за жертовність та служіння, за велику роботу, за те, що завжди поруч з нашими бійцями, з їх сім’ями – у важкі хвилини і в хвилини радості.

Хвилиною мовчання присутні вшанувати пам’ять Героїв-захисників, які поклали свої життя за волю і незалежність України та зачитали спільну молитву.

Сьогодні ми усі спрямовуємо свої зусилля на боротьбу з російським агресором та працюємо задля наближення перемоги. Звичайно, найголовніше – це наші захисники та захисниці. Наше завдання в тилу – зробити для них комфортні умови в процесі адаптації до цивільного життя, доступні послуги, протягнути руку допомоги та підтримати добрим словом ветерана війни та його сім’ю, розбудувати систему реабілітації для військовослужбовців, тому щодня кожному з нас є над чим працювати, – сказав Сергій Тюрін.

Під час відвертої розмови священнослужителі розповіли про проблемні питання стосовно їх служби, з якими потребами вони стикаються, про духовну підтримку та гуманітарну допомогу ЗСУ, а також загалом про свою щоденну роботу під час війни.

Сергій Тюрін запевнив, що слушні пропозиції капеланів обов’язково будуть враховані в подальшій співпраці та вкотре подякував їм за підтримку наших бійців не тільки добрим словом, а й волонтерською допомогою.

Принагідно перший заступник начальника ОВА відзначив священнослужителів подяками за сумлінне служіння з нагоди Дня військового капелана.

За інформацією пресслужби Хмельницької ОВА


PR
Автор: Адміністратор сайту

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook