Новини
Офіційно

Питання національно-патріотичного виховання обговорили у Хмельницькій ОВА

Засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Хмельницькій ОВА відбулося вчора, 25 жовтня. Участь у ньому взяв заступника начальника ОВА Володимир Юр’єв.

Звертаючись до членів Координаційної ради посадовець зауважив, що проблема патріотичного виховання є надзвичайно актуальною. На сьогодні пріоритетним завданням є збагачення національної спадщини та формування людини-патріота.

Пріоритетним завданням є збагачення національної спадщини та формування людини-патріота, – наголосив Володимир Юр’єв.

В ході засідання учасники приділили увагу питанню утворення Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при обласній військовій адміністрації, а також висвітленню результатів та доручень членів Координаційної ради відповідно до Протоколу №1 від 28 квітня 2023 року.

Варто також підкреслити, що попри воєнний стан і обмежене фінансування, в області активно проводяться заходи з реалізації національно-патріотичного виховання молоді, а саме: в червні проведено обласний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), «Школа ройових та курінних, рейд-похід», в липні – обласний навчально-практичний вишкіл спрямований на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту та територіальної цілісності України «Юний патріот» і таборування «Сила Нації». В серпні проведено щорічний патріотичний забіг в пам’ять про загиблих воїнів «Шаную воїнів, біжу за героїв України». В жовтні спільно з Національною скаутською організацією «Пласт» в Хмельницькій окрузі проведено змагання-похід «Мужність». В листопаді заплановано проведення й інших вишколів з метою патріотичного виховання молоді, зокрема вишкіл провідників таборів (Пласт), повідомили у Хмельницькій ОВА.


PR
Автор: Адміністратор сайту

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook